Select Home Accessories
Loading...
2004 yılında İstanbul’da faaliyetine başlayan Select Home Accessories; bakır ile pirinç metallerinden mamul butik ev aksesuarları, masa üstü grupları, gümüş, altın kaplama ürünler tasarlayan ve imalat yapan öncü bir tasarım atölyesidir. Sektörünün lideri konumundaki firma, 50 çalışanı ile 1200 m²’lik kapalı üretim alanında, endüstriyel üretim parkını ustalarının el işçiliği ile bütünleştirerek özgün ürünler tasarlamaktadır.

650’yi aşan çeşidi ve orijinal şık tasarımları ile sektörün estetik trendlerini belirleyen Select Home Accessories ürünleri; ağırlıklı olarak düğün organizasyon şirketleri, çikolata ve şekerlemeciler, mobilya ve ev aksesuarı satan firmalar, hediyelik eşya dükkanları, oteller, restaurantlar, müze mağazaları, kafe ve benzer firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Türkiye’de birçok ilde yaygın dağıtım ve satış ağına sahip Select Home Accessories,üretmiş olduğu ürünlerin %80’ini ihraç etmektedir.

Başlıca ülkeler

Amerika, Brezilya, Portekiz, Suudi Arabistan, Kuveyt, Bahreyn, Katar, Umman, Yemen, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Lübnan, Mısır, Fas, Tunus, Endonezya'nın bulunduğu 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.FABRİKA / MERKEZ

Keresteciler Sitesi, İşgören Sokak, No 6
Topçular / Eyüp / İstanbul
T: +90 212 674 18 88 pbx
E: info@select.com.tr

SHOWROOM

Harbiye Mahallesi, Bostan Sokak , No:5/A
Teşvikiye / Şişli / İstanbul
T: +90 212 243 00 00
E: info@select.com.tr